GÜLÜŞ ESTETİĞİNİZ

MÜKEMMELLİĞİNİZİ YANSITACAK

Hollywood Smile ile gülüşünüzü yeniliyor ve özgüveninizi arttırıyoruz.

Fiyat avantajlarından faydalanmak için şimdi bizimle iletişime geçin!

ADS LP Genel Tedaviler Formu TR
ADS LP Genel Tedaviler Formu TR

GÜLÜŞ ESTETİĞİNİZ

MÜKEMMELLİĞİNİZİ YANSITACAK

Başarılı Tedavi ve Mutlu Gülümsemelerimiz

5 yaşındaki oğlumun dolguları icin gittik, ilk dişçi deneyimi olduğu icin kendisi çok korkuyordu. Sağolsun Tuba ve Sema hanım yaklasik 1.5 saat oğlumu ikna etmek icin uğraştılar.Bu kadar sabirli ve özverili davrandıkları için kendilerine buradan da teşekkür ediyorum. Biz çok memnun kaldık.

2022 Kaplama Diş Fiyatları
Okan Kasım

Çok başarılı bir klinik. Normalde hizmet aldığım yerler ile ilgili yorum yazmak aklıma gelmez. Ama bu bu tip bir hizmet arayışı olanlar haberdar olsun istedim. Aslı Hanım ve Songül Hoca çok başarılılar. Ekibin diğer üyeleri de öyle. Oneriyorum 💫

Diş Hekimliği ve Estetik
Gülsüm Polat

12 yaşında kızımı tesadüf eseri götürmüştüm.Tugba Hoca ile kesişti yolumuz iyikide kesismis önce geçici dolgu yaptı süt disimize 3 ay kadar götürdü bizi sonrada büyük bir sabırla kızımın zor olan dişini çekti. Çok çok teşekkür ederim 💜

Zirkonyum Kaplama Yaptıranlar Memnun Mu?
Aylin Unal

Gülüş Tasarım

Gülüşümüz, sosyal yaşantımızı şekillendiren temel unsurlardan biridir. Sıcak bir gülümseme, insan ilişkilerinden tutun da iş ve aile yaşantısına kadar pek çok alanda bizi öne çıkaran bir göstergedir. Gülüşümüzün diğer insanlar tarafından algılanması ve değerlendirilmesi, bazı fiziksel özelliklerimizden etkilenebilmektedir.

Gündelik hayatımızdaki konumu dikkate alındığında, gülüş tasarımı uygulamalarına olan yoğun talep son derece anlaşılır olmaktadır. Gülüşün tasarlanması, bazı kusurların giderilmesi ile mümkün olmaktadır. Kusurlara örnek vermek gerekirse, bazılarımızın dişleri çarpıkken bazılarımızın da çenesi bir miktar geride olabilmektedir.

Gülüş estetiğini bozan birçok faktör bulunmaktadır. Bu problemlerin tespiti ve düzeltilmesi; estetik diş hekimliği ve endodonti gibi alanlarda uzmanlaşan diş hekimi kadromuz sayesinde mümkün olmaktadır. Gülüş tasarımı uygulamaları neredeyse tüm yaş gruplarına hitap etmektedir.

Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Gülümseyen bir insanı göz önüne getirdiğimizde, bazı fiziksel karakterleri göze çarpmaktadır. Bunlar çene, dudak ve dişler olarak sıralanabilir. Bahsettiğimiz bu yapıların bir bütün olarak görüntüsü, kişinin genel görünümünü de son derece etkilemektedir.

Peki arzu edilen bir gülümseme nasıl olur?

 • Dişler adeta inci gibi parlar.
 • Ağızda bir kapanış bozukluğu yoktur.
 • Dişler çarpık değildir.
 • Diş kaybı yoktur.
 • Diş etleri sağlıklı ve canlıdır.
 • Çene iskeletinde deformasyon yoktur.

Listelenen maddeleri incelediğimizde pek çoğumuzda bir veya birkaç eksiklik olduğunu görebiliriz. Günümüz tıbbi olanakları düşünülecek olursa bu eksikliklerin tümü, bir ekip çalışması sayesinde kolayca giderilebilmektedir.

Dent Ümitköy Diş Sağlığı ve Estetiği Kliniği, Dt. Songül Mirzaoğlu’nun çabalarıyla kurulmuştur. 15 yıldır hizmet veren klinik, her biri bilimsel ve etik kurallara uygun olarak çalışmayı hayat prensibi haline getiren bir hekim kadrosuna sahiptir.

Gülüş tasarımı hakkında bilgi almak ve randevu talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Uygulamaları Nelerdir?

Gülüşü bozan faktörlerden daha önce bahsetmiştik. Şimdi de bunları ortadan kaldıran ve henüz oluşmadan önleyen “uzman dokunuşlara” yakından bakalım.

 • Düzenli diş hekimi randevuları: Son derece önemli olan düzenli kontroller sayesinde, diş çürüğü gibi problemleri önceden tespit ederek tedavi alabilirsiniz.
 • Diş taşı temizliği: Diş taşları hem istenmeyen bir görüntüye yol açmakta hem de diş çürüklerine zemin oluşturmaktadır.
 • Diş beyazlatma: Bu uygulama ile inci gibi parıldayan dişlere kavuşabilirsiniz.
 • Diş kaplamaları: Zirkonyum, porselen veya seramik gibi kaplama çeşitleri ile yapılan bir işlemdir. Size en uygun kaplamayı diş hekiminiz ile birlikte seçerek, kişiye özel tasarımlarla uygulanacak tedavi ile “Hollywood gülüşü” olarak bilinen etkileyici gülüş sahibi olunur.
 • İmplant: Diş kayıpları da gülüş estetiğine zarar veren faktörler arasındadır. Diş kaybının günümüzdeki en etkili tedavilerinden biri implanttır.
 • Cerrahi uygulamalar: bazen çene ve dişlerdeki sorunları düzeltmek için cerrahi müdahaleye ihtiyaç olmaktadır. Temelde, maloklüzyon olarak bilinen kapanış bozukluklarını gidermek için yapılmaktadır.

Gülüşün daha estetik olarak tasarlanması, görüleceği üzere genel ağız ve diş sağlığını da destekleyen uygulamaları içermektedir.

Gülüşünüzü baştan yaratmak için neye ihtiyacınız olduğu konusunda, alanında deneyimli hekimlerden yardım almak için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.