En Büyük Tutkumuz
Mutlu Gülüşünüz

PARLAK VE BEYAZ BİR GÜLÜMSEMEYE YENİDEN KAVUŞABİLİRSİNİZ

Zirkonyum, Lamine, Emax Kaplama

Filmlerdeki gibi gülümsemek sizin de hakkınız.

Fiyat avantajlarından faydalanmak için şimdi bizimle iletişime geçin!

ADS LP Genel Tedaviler Formu TR
ADS LP Genel Tedaviler Formu TR

PARLAK VE BEYAZ BİR GÜLÜMSEMEYE YENİDEN KAVUŞABİLİRSİNİZ

Zirkonyum, Lamine, Emax Kaplama

Başarılı Tedavi ve Mutlu Gülümsemelerimiz

5 yaşındaki oğlumun dolguları icin gittik, ilk dişçi deneyimi olduğu icin kendisi çok korkuyordu. Sağolsun Tuba ve Sema hanım yaklasik 1.5 saat oğlumu ikna etmek icin uğraştılar.Bu kadar sabirli ve özverili davrandıkları için kendilerine buradan da teşekkür ediyorum. Biz çok memnun kaldık.

2022 Kaplama Diş Fiyatları
Okan Kasım

Çok başarılı bir klinik. Normalde hizmet aldığım yerler ile ilgili yorum yazmak aklıma gelmez. Ama bu bu tip bir hizmet arayışı olanlar haberdar olsun istedim. Aslı Hanım ve Songül Hoca çok başarılılar. Ekibin diğer üyeleri de öyle. Oneriyorum 💫

Diş Hekimliği ve Estetik
Gülsüm Polat

12 yaşında kızımı tesadüf eseri götürmüştüm.Tugba Hoca ile kesişti yolumuz iyikide kesismis önce geçici dolgu yaptı süt disimize 3 ay kadar götürdü bizi sonrada büyük bir sabırla kızımın zor olan dişini çekti. Çok çok teşekkür ederim 💜

Zirkonyum Kaplama Yaptıranlar Memnun Mu?
Aylin Unal

Kaplama Tedavileri

Kaplama tedavileri, etkileyici dişler ve harika bir gülüş için sıkça tercih edilen tedaviler arasında yer almaktadır. Halk arasında Hollywood gülüşü olarak da bilinen gülüşe, kaplama tedavileri sayesinde sahip olunabilmektedir. Dent Ümitköy Diş Kliniği ile bir yıldız gibi parlayan dişlere sahip olmak hayal değildir.

Bir kaplama tedavisi neden bu kadar etkili sonuçlar verir? Çünkü ağzımız ve dişlerimiz, yüzümüzün ön kısmında yer alan ve görüntümüz üzerinde son derece etkili olan bölgelerdir. Bu bölgelerin estetik açıdan iyileştirilmesi, yüzümüzü de genel anlamda değiştirmekte ve yeni bir hava katmaktadır. Pek çok ünlü isim, etkileyici gülüşlere sahip olabilmek amacıyla bu uygulamalardan yararlanmaktadır.

Kaplama Tedavileri Nelerdir?

Diş kaplaması için birçok malzeme tercih edilebilir. Bu sebeple kaplama tedavileri farklı isimlerle anılır. Temelde, var olan dişlerin küçültülmesi ve üzerine kuronların kaplanması ile gerçekleştirilir. İçi boş diş olarak da bilinen kuron, laboratuvar ortamında üretilmektedir. Peki kaplama çeşitleri nelerdir?

  • Zirkonyum kaplama: Metalik yapıda ve beyaz renkte bir madde olan zirkonyum; diş kaplaması uygulamaları arasında gittikçe artan sayılarda uygulanmaktadır. Oldukça dayanıklıdır ve ışığı belli bir ölçüde geçirebilmesi sayesinde doğal diş yapısına benzemektedir. İmplantın veya doğal dişin üzerine zirkonyum kaplama tercih edilebilir.
  • Emax kaplama: Estetik olarak son derece üstün bir seramik biçimidir. Dayanıklıdır ve tıpkı zirkonyum gibi doğal dişe benzemektedir. Yarı saydam özelliktedir ve metal içermez.

Porselen kaplama: Dişlerde estetik görünüme önem veren kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hollywood gülüşü de bu kaplama yöntemi sayesinde mümkün olmaktadır. Özel porselen dişler, insanların diş yapısı ve rengine uygun olarak yapılmaktadır.

Kaplama tedavileri hakkında detaylı bilgi almak ve randevu talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaplamalar Hangi Durumlarda Yapılabilir?

Kaplamalar sadece estetik amaçlarla değil aynı zamanda tedavi amacıyla da yapılmaktadır. Peki hangi durumlarda kaplama tedavileri uygulanabilir?

  • Çarpık dişlerin varlığında
  • Diş kaybı yaşandığında
  • Diş kırıklarında
  • Dolgu yöntemiyle tedavi edilemeyen çürük dişlerin varlığında
  • Estetik amaçlarla

Diş kaybı ve kırık diş gibi durumların estetik bir şekilde tedavi edilmesi isteniyorsa kaplamalar en uygun yöntemlerden biridir. Yeni bir gülüş, yeni bir hayat demektir. Tıpkı bir Hollywood yıldızında olduğu üzere, inci gibi parlayan dişlere sahip olmak için merkezimizden randevu alabilir; uzman dokunuşlarla yeni gülüşünüze kavuşabilirsiniz.

DENT ÜMİTKÖY © Ekim 2022 All Rights Reserved