En Büyük Tutkumuz
Mutlu Gülüşünüz

GÜLÜŞ ESTETİĞİNİZ

MÜKEMMELLİĞİNİZİ YANSITACAK

Hollywood Smile ile gülüşünüzü yeniliyor ve özgüveninizi arttırıyoruz.

Detaylı bilgi ve randevu kaydı için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

ADS LP Gülüş Tasarımı Formu TR
ADS LP Gülüş Tasarımı Formu TR

GÜLÜŞ ESTETİĞİNİZ

MÜKEMMELLİĞİNİZİ YANSITACAK

Başarılı Tedavi ve Mutlu Gülümsemelerimiz

5 yaşındaki oğlumun dolguları icin gittik, ilk dişçi deneyimi olduğu icin kendisi çok korkuyordu. Sağolsun Tuba ve Sema hanım yaklasik 1.5 saat oğlumu ikna etmek icin uğraştılar.Bu kadar sabirli ve özverili davrandıkları için kendilerine buradan da teşekkür ediyorum. Biz çok memnun kaldık.

2022 Kaplama Diş Fiyatları
Okan Kasım

Çok başarılı bir klinik. Normalde hizmet aldığım yerler ile ilgili yorum yazmak aklıma gelmez. Ama bu bu tip bir hizmet arayışı olanlar haberdar olsun istedim. Aslı Hanım ve Songül Hoca çok başarılılar. Ekibin diğer üyeleri de öyle. Oneriyorum 💫

Diş Hekimliği ve Estetik
Gülsüm Polat

12 yaşında kızımı tesadüf eseri götürmüştüm.Tugba Hoca ile kesişti yolumuz iyikide kesismis önce geçici dolgu yaptı süt disimize 3 ay kadar götürdü bizi sonrada büyük bir sabırla kızımın zor olan dişini çekti. Çok çok teşekkür ederim 💜

Zirkonyum Kaplama Yaptıranlar Memnun Mu?
Aylin Unal

Gülüş Tasarımı

Gülüşünüz Yeni Yaşam Enerjiniz Olacak!

Etkileyici bir gülüşe sahip olmak, yüzün genel görünümünü de ciddi derecede değiştirir. İnci gibi parıldayan dişleriniz, gülümseme sırasında tüm ilgiyi kendisinde toplar. Yepyeni gülüşler yepyeni bir yaşantının başlangıcıdır. Gülüş tasarımı uygulamalarından yararlananlar, genellikle çevrelerindeki insanlardan aldıkları ilham verici yorumlardan duydukları memnuniyeti dile getirmektedirler.

Etkileyici gülüşler hem sosyal yaşantıda hem de iş hayatında sizi bir adım öne çıkarır. Gülüş tasarımı uygulamalarından faydalanmak için ağız veya dişlerinizi etkileyen herhangi bir problem ya da hastalık olması şart değildir. Gülüşünüzü daha estetik hale getirmek istemeniz yeterlidir. Ancak belli sorunların gülümsemeyi bozduğu bilinmektedir. Bunlar aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • Diş çürükleri
 • Maloklüzyon
 • Diş taşları
 • Çarpık dişler
 • Eksik dişler
 • Apseler
Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı Ankara
Dent Ümitköy’ün Deneyimli Ekibiyle!

Ağız ve diş sağlığı kliniğimiz tam 15 sene önce, diş hekimi Songül Mirzaoğlu tarafından kurulmuştur. Dt. Mirzaoğlu, İtalya’daki Guglielmo Marconi Üniversitesi’nden; estetik diş hekimliği alanında yüksek lisans derecesi alan deneyimli bir hekimdir. Klinikte bugün her biri alanının uzmanı dört diş hekimi görev yapmaktadır.

Diş estetiği ve diş dizaynı, günümüz dünyasında popülerliği artan kavramlardır. Ankara gülüş estetiği alanındaki uygulamalara olan talebin görece yüksek olduğu bir ilimizdir. Diş eti estetiği de bu alanda çok fazla bilinmeyen önemli bir uygulamadır. Uygulama, pembe estetik veya pembe diş estetiği olarak da anılmaktadır.

Pembe Estetik ile Etkileyici Diş Etlerine Sahip Olabilirsiniz

Gülüş estetiği kapsamında gerçekleştirilen uygulamalarda yalnızca dişlere müdahale edilmez. Çünkü diş etleri ve dudaklar da gülüşümüzü etkiler. En iyi gülüş dizaynı için pembe diş eti estetiği uygulamalarına güvenebilirsiniz.

Pembe gülüş estetiği; diş etleri, dudak ve çene yapısının birbirleriyle uyumlu olacak şekilde, estetik bir gülüş oluşturmasına odaklanır. Bu uygulama, diş etlerinde çeşitli problemler olan hastalara yönelik gerçekleştirilmektedir. Sağlıksız bir diş eti, renginden anlaşılabilmektedir. Normal bir diş eti pembemsi renge sahiptir ve pürüzsüzdür. Dişi tam olarak kavrar. Çekilme, kanama, şişme gibi problemler görülmez.

İlerleyen diş eti hastalıkları yalnızca estetik görünümü bozmakla kalmaz aynı zamanda diş kaybıyla dahi sonuçlanabilir. Pembe estetiğin kazandırdıkları nelerdir?

 • null
  Diş kayıpları önlenir.
 • null
  Diş ve diş etlerinin uzunlukları istenilen boyuta getirilir.
 • null
  Diş eti iltihaplarının önüne geçilir.
 • null
  Gülüş daha estetik bir hale gelir.

Hollywood Yıldızlarının Etkileyici Sırrı

Gülüşün tasarlanmasına yönelik müdahalelerin başlıcaları kaplama ve implant uygulamalarıdır. Örneğin halk arasında Hollywood gülüşü (Hollywood smile) olarak bilinen gülüşler, zirkonyum veya porselen kaplama gibi uygulamalar sayesinde mümkün olmaktadır. Ünlü oyuncuların veya şarkıcıların gülüşünün altında yatan sır da bu uygulamalardır.

Zirkonyum gülüş tasarımı nedir? Zirkonyum elementi, doğal diş yapısına olan yüksek uyumu ve ışık geçirgenliği gibi özelliklerinden ötürü, son zamanlarda diş tasarımı ve estetik gülüş tasarımı uygulamalarında sıkça tercih edilmektedir.

Ankara dental implant uygulamasına olan talebin yoğun olduğu illerimizden biridir. İmplant tedavisi, kayıp dişler için uygulanabilen en etkili yöntemlerden biridir. Eksik dişin yerine genellikle titanyumdan imal edilen bir vida yerleştirilir. Vidanın üzerine de doğal diş görüntüsünde, estetik ve işlevsel bir protez eklenir.

Örneklerle Gülüş Tasarımı Paketleri

Gülüş estetiği fiyatları sıklıkla araştırılan bir konudur. Fiyatlar, kişinin hangi uygulamalara ihtiyaç duyduğuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Örnek bir gülüş tasarımı paketi;

 • Diş taşı temizliği
 • 4 adet merkezî alt ve üst çene kesici dişleri için porselen kaplama
 • Sağ üst 1. küçük azı diş için implant

Şeklindeki uygulamaları içerebilir. Başka bir hasta da örneğin aşağıdaki işlemlere gereksinim duyabilir;

 • Diş eti sorunları için pembe estetik uygulamaları
 • 2 adet alt ve üst çene kesici dişleri için zirkonyum kaplama
 • Diş beyazlatma

Paketlerin içeriği değiştikçe fiyatlar da değişmektedir. Estetik gülüş tasarımı fiyat veya Hollywood gülüş estetiği fiyatları gibi konularda detaylı bilgiler edinmek için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Gülüş tasarımı hakkında bilgi almak ve randevu talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Uygulamaları Nelerdir?

Gülüşü bozan faktörlerden daha önce bahsetmiştik. Şimdi de bunları ortadan kaldıran ve henüz oluşmadan önleyen “uzman dokunuşlara” yakından bakalım.

 • Düzenli diş hekimi randevuları: Son derece önemli olan düzenli kontroller sayesinde, diş çürüğü gibi problemleri önceden tespit ederek tedavi alabilirsiniz.
 • Diş taşı temizliği: Diş taşları hem istenmeyen bir görüntüye yol açmakta hem de diş çürüklerine zemin oluşturmaktadır.
 • Diş beyazlatma: Bu uygulama ile inci gibi parıldayan dişlere kavuşabilirsiniz.
 • Diş kaplamaları: Zirkonyum, porselen veya seramik… Size en uygun kaplamayı uzman bir diş hekimi ile birlikte seçmek ve “Hollywood gülüşü” olarak bilinen etkileyici gülüşlere sahip olmak için uygulamadan yararlanabilirsiniz.
 • İmplant: Diş kayıpları da gülüş estetiğine zarar veren faktörler arasındadır. Diş kaybının günümüzdeki en etkili tedavilerinden biri implanttır.
 • Cerrahi uygulamalar: bazen çene ve dişlerdeki sorunları düzeltmek için cerrahi müdahaleye ihtiyaç olmaktadır. Temelde, maloklüzyon olarak bilinen kapanış bozukluklarını gidermek için yapılmaktadır.

Gülüşün daha estetik olarak tasarlanması, görüleceği üzere genel ağız ve diş sağlığını da destekleyen uygulamaları içermektedir. Gülüşünüzü baştan yaratmak için neye ihtiyacınız olduğu konusunda, alanında deneyimli hekimlerden yardım almak için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.