Osstem implant diş kayıplarının tedavisinde kullanılmak üzere dental implantlar üretmektedir. Güney Koreli üretici; diş yapısıyla uyumlu, oldukça dayanıklı ürünler geliştirmektedir. Diş çürükleri, ortodontik problemler veya fiziksel hasarlar sonucunda kaybedilen dişlerin telafisinde implant büyük bir rol oynamaktadır.

Osstem implant fiyatı; kaç adet diş için uygulanacağına ve güncel döviz kuruna bağlı olarak değişebilmektedir. Osstem marka implantlar, görece uygun fiyatına karşılık yüksek kalitesiyle öne çıkmaktadır. Çene kemiği ile çok iyi kaynaşma düzeyine sahip implantlar üreten ve başarılarıyla öne çıkan bir üreticidir. En iyi implant markaları arasında üst sıralarda gösterilmektedir.

Osstem İmplant

Osstem İmplant Yorumlar

Dişlerimiz; yiyeceklerin öğütülmesini, kesilmesini veya parçalanmasını sağlamaktadır. Dişlerimizin ömür boyu bizimle kalması ve işlevine devam etmesi, herkes tarafından arzulanan bir durumdur. Bunun gerçekleşebilmesi için ağız ve diş bakımına özen göstermek, düzenli olarak diş hekimi muayenesinden geçmek gerekmektedir.

İnsan ağzı, ıslak/tükürüklü bir yapıya ve yiyecek artıklarının sıkışıp kalabileceği fiziksel bir ortama sahiptir. Mikroorganizmaların kolayca üremesine müsaittir. Bu nedenle dişlerin günde iki kez fırçalanması ve diş ipi kullanımı önerilmektedir. Ayrıca altı aylık periyodlarla gerçekleştirilecek diş hekimi muayeneleri de son derece önemlidir.

Diş çürükleri, diş kaybına yol açan en önemli faktörlerden biridir. Günümüzde diş kaybının en etkili tedavisi implant olarak bilinmektedir. Osstem implant nasıl? Osstem hem hekimler hem de hastalar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Yüksek kalitedeki implantlar, hastalar tarafından da yüksek memnuniyet oranına sahiptir.

En İyi İmplant Markası Nedir?

İmplant markaları arasında yerli ve yabancı pek çok üretici yer almaktadır. Bu markaların her biri farklı kriterlere odaklanabilmektedir. Maliyet ve operasyon başarısı, hekimler ile hastalar tarafından en çok dikkate alınan kriterlerdendir. Bahsi geçen ölçütler göz önünde bulundurulduğunda, Osstem en ön sıralarda gelmektedir.

Osstem implant ne malı? Osstem, Güney Kore malıdır ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilmektedir. Peki bir İmplant nasıl uygulanır? Dental implant operasyonu, diş hekimliğinin periodontoloji alanında gerçekleştirilmektedir. Deneyimli bir diş hekimi tarafından uygulandığında, son derece etkili sonuçlar ortaya koymaktadır.

Dent Ümitköy, yalnızca en iyi sonuçları sağlayan implant markalarını kullanmaktadır. Osstem bu markalar arasında, hastalar tarafından oldukça beğenilmektedir. Üstelik bu implantlar çok uzun yıllar boyunca dayanmaktadır. Aklınıza takılan detayları iletmek ve randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Osstem İmplant

İmplant Fiyatları

Diş kaybı halinde, hekim tarafından gerçekleştirilecek muayene sonucunda, implant işlemine uygun olup olmadığınıza karar verilir. İmplant tedavisi hangi durumlarda uygulanabilir?

Osstem İmplant
  • Kişi yetişkin olmalıdır ve kemik gelişimi büyük ölçüde tamamlanmalıdır. 18 yaşından küçükler bu tedaviden yararlanamamaktadır.
  • Kemik dokusu yeterli olmalıdır. Aksi takdirde kemik tozu olarak bilinen yöntem ile kemik yapısının güçlendirilmesi hedeflenir. Operasyona bu aşamadan sonra geçilir.
  • Diş kaybı üzerinden fazlaca uzun bir zaman geçmemelidir. Bu tür durumlar, diş boşluğunun kapanması ve ilgili kemiğin zayıflaması ile sonuçlanmaktadır. Böylelikle işlem başarısı da düşmektedir.
  • Hekimin gerçekleştireceği detaylı muayene sonucunda, herhangi bir engel görülmemelidir. Röntgen görüntüleri, kişinin dişleri ve çene yapısı hakkında gerekli verileri sunmaktadır.

Osstem kaç TL? Osstem marka implantlar ile oldukça başarılı pek çok uygulama gerçekleştirilmiştir. Osstem fiyatları, bu marka ile elde edilen başarılı sonuçlar göz önüne alındığında son derece uygundur. Güncel fiyat bilgisi için, web sitemizdeki iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Osstem Hangi Ülkenin?

Osstem nerede üretiliyor? Osstem, Güney Kore menşeli bir diş implantı üreticisidir. Osstem ürünleri sayesinde pek çok hasta, uzun yıllar boyunca eksik dişlerinin yokluğunu hissetmemiştir. Peki bu implantlar nasıl yerleştiriliyor? Hekim tarafından uygun görülen hastalar, öncelikle işlem hakkında kısaca bilgilendirilmektedir. Operasyonda ilk olarak titanyum gibi bir malzemeden imal edilen vidanın yerleştirilmesi amaçlanmaktadır.

Operasyondan önce kişiye lokal anestezi uygulaması yapılmaktadır. Çene kemiği üzerinde vidanın yerleştirilebileceği bir yuva oluşturulmaktadır. Vida yerleştirildikten sonra, ortalama üç ay kadar kemik içerisinde gömülü olarak kalmaktadır. Bu süreçte implant ile kemiğin kaynaşması hedeflenmektedir.

Operasyonun ikinci fazında, vidanın çene kemiğine kaynaşma durumu kontrol edilmektedir. Bir sorun görülmediği takdirde, vidanın üzerine estetik bir protez takılmakta ve implant operasyonu tamamlanmaktadır. İşlem sonrasında kişi hem işlevsel hem de estetik bir yapay dişe sahip olmaktadır. İmplant, halk arasında çakma diş adıyla da bilinmektedir.